Drie keer knipperen en de decembermaand is er gewoon al. Gaat het steeds sneller of komt het door het ouder worden? In ieder geval is december een mooie periode om terug te kijken op het afgelopen jaar en vooruit naar wat er nog komen gaat.
Dankbaar en met een grote glimlach denk ik aan de mooie live creatieve ontmoetingen dit jaar. Van open workshops, craftdates, creatieve beurzen, privé workshops (voor feestjes met families en vriendinnen), een kampeerweekend, tot de twee borduurreizen in Spanje.
En ook de online ontmoetingen die zichtbaar en achter de schermen veel plezier, connectie en bemoediging geven. Mensen die je nooit hebt ontmoet maar meeleven met wat je zoal deelt op social media. In berichten die blijven staan maar zeker ook in de verhalen die korter zichtbaar zijn.
Bedankt dat ik je, hoe dan ook, ben tegengekomen het afgelopen jaar!
+++
Waar de ene workshop in no-time vol zat waren er ook die ik moest annuleren door te weinig aanmeldingen. De één reist anderhalf uur en heeft het helemaal naar haar zijn, een ander vindt 20 minuten te ver en vraagt wanneer ik dichterbij kom.
Dat hoort ook bij het geven van creatieve workshops; het creatief ondernemen. Omgaan met veranderende omstandigheden en veel verschillende mensen.
Deze week verscheen het magazine voor creatieve ondernemers M#azine van M#ashtag Agency met daarin drie pagina’s over De Werkbank van Sandra.
“Een beetje improviseren en loslaten maakt dat je tot veel meer in staat bent dan je soms vooraf denkt. En die kracht helpt je bij alles in je dagelijks leven.”
Ik denk echt dat het voor jou geldt als je nieuwe dingen onderneemt, een workshop volgt of iets anders leert. En ook voor mij als creatieve ondernemer.
+++
Vooruit kijken, ideeën en plannen voor het nieuwe jaar, uitvoeren en bedenken. Dat doe ik natuurlijk vaker maar zeker in december. Een aantal zaken voor het nieuwe jaar zijn duidelijk. Workshops op de populaire locaties inplannen en de reizen naar Spanje voorbereiden. En verder de agenda invullen met verschillende nieuwe creatieve ontmoetingen.
Borduren onder de Spaanse Zon
De twee volgeboekte reizen, één in juni en één in oktober, waren echt geweldig. Leuke deelnemers, allemaal vrouwen, sommige kwamen alleen, anderen samen en met verschillende leeftijden. En allemaal zin om een paar dagen geheel ontzorgt in Spanje te komen borduren. De één met totaal geen ervaring, een ander alleen in kruissteken of in ander handwerk. Maar het kwam allemaal goed en we borduurden de mooiste dingen! Misschien heb je de beelden al gezien op social media.
Ik kijk al uit naar de twee borduur retraites die ik volgend jaar mag organiseren;
editie mei 2025 van donderdagochtend 8 - zondagavond 11 mei 2025
(al voldoende inschrijvingen en nog plek beschikbaar)
editie juni 2025 van donderdagochtend 5 - zondagavond 8 juni 2025
(nog een paar deelnemers nodig)
Ben je nieuwsgierig of deze reizen iets voor jou zijn? Via deze link kom je op de pagina waar ik uitgebreid uitleg wat je kunt verwachten tijdens de vier dagen Borduren onder de Spaanse zon in de B&B Can Portell van Debbie de Jong vlakbij Girona.
De borduursteken mandala is een mooi merklapje en aandenken geworden van de borduurretraite in Spanje.
Metalen feestdagen decoraties
De DIY metalen decoraties set is weer beschikbaar in de webshop. Ik heb nieuwe ontwerpen toegevoegd en naast de online instructie ook via Instagram de techniek laten zien.
Harten & Hamsa’s
De online workshop heeft een update gehad. Ik heb een nieuwe video opgenomen en het materialenpakket is vernieuwd. Had je deze online workshop al eens gekocht dan kun je met je wachtwoord ook de vernieuwde video bekijken en een extra patroon downloaden.
De komende weken ga ik aan de agenda voor volgend jaar werken. De workshops nog eens doornemen en nieuwe plannen maken. De nieuwe data en locaties meld ik via social media, komen in mijn webshop en in de nieuwsbrief met de agenda update.
Ik wens je een hele fijne decembermaand!
Reactie plaatsen
Reacties